
Електродний котел ЕВН-ЮТ 10/380
4 920 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-32930
Відправка з 14 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Електродний котел ЕВН-ЮТ 10/380»
Електричний електродний котел «ЕВН-ЮТ 10» потужністю 10 кВт (з робочою напругою 380 В) призначений для автономного опалення будь-яких приміщень об'ємом не більш ніж 440 куб.м. Мінікотел також успішно використовується для підготовки гарячої води із застосуванням бойлера непрямого нагрівання.
Це нагрівальний прилад без нагрівального елемента. Ним є сама вода (теплоносій). Тому «ЕВН-ЮтЦ» не перегорить (у разі витоку теплоносія просто припиняє роботу), пожежо- та вибухобезпечний, не боїться стрибків напруги в мережі. Може бути встановлений паралельно з іншими різновидами будь-якого опалювального обладнання. Працює в автоматичному режимі за заданої температури теплоносія. Легко монтується й обслуговується.
Технічні та експлуатаційні характеристики ЕВН-ЮТЦ — 10:
- Опалюваний об'єм — не більш ніж 440 куб. м
- Напруга електричної мережі 380 В
- Споживана потужність 10 кВт
- Робоча сила струму 15,2 А
- Теплоносій Вода, що відповідає ГОСТу 2874-82 «Вода питна»
- Максимальна температура теплоносія 20-85 °C
- Оптимальний об'єм теплоносія 120 л
- Маса мінікотла 3 кг
- Діаметр 76 мм
- Довжина 410 мм
- Під'єднання до опалювальної системи 1 1/2" дюйма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЮТЦ |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 96 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Ні |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Чорний |
| Електродний нагрівач | Так |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 76 |
| Глибина, мм | 76 |
| Вага, кг | 3 |
| Опалювальна площа, кв. м. | 176 |
| Висота, мм | 410 |
| Об'єм теплоносія, л | 120 |
| Напруга, В | 380 |
| Потужність номінальна(кВт) | 10 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 96 |
| Група | Котли електродні |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPx3 |
- Ціна: 4 920 ₴



