
Котел тривалого горіння Stropuva S20U-P універсальний (Україна)
35 900 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-27185
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Stropuva S20U-P універсальний (Україна)»
У процесі роботи твердопаливного котла Stropuva S20U-P конструктивні особливості топкової камери та системи подавання повітря дають змогу досягати найкращих показників ККД. Прилад обладнаний розподільником повітря, який розташований безпосередньо в зоні горіння на крайніх ділянках камери завантаження палива, де є обмежений доступ до високих температур. Під силою своєї важкості в міру згоряння палива розподілювач опускається вниз.
- високий ККД, що досягає 91,6%;
- 5 років гарантії;
- великий вибір палива (дорова, вугілля, брикети, тирси, пелети);
- тривале горіння одного завантаження палива, що забезпечує поступове згоряння палива від верхніх шарів до нижнього;
- безпека, заснована без легкозаймистих елементів і спеціальної розроблення, що стискає котел під час вибуху всередину в разі багаторазового перевищення навантажень;
- наявність євростандарту безпеки завдяки потужній конструкції, яка витримує навантаження вище за норму;
- можливість використання поліней діаметром до 25 см, завдяки топковій камері великого розміру;
- максимально можливий теплоз'єм не тільки з палива, але й із продуктів згоряння;
- комфортна та проста експлуатація з мінімумом доданих зусиль;
- можливість під'єднання котлів каскадом, що підвищує надійність роботи опалювальної системи.

Конструкція котла Stropuva

Технічні характеристики
|
Найменування параметрів |
S20U-P |
|
Номінальна потужність (кВт) |
20 |
|
Відігрівальна площа (м?) |
100-250 |
|
Обсяг завантажуваного палива (Дм?) |
210 |
|
Разове завантаження вугілля (кг) |
130 |
|
Розове завантаження дров (кг) |
50 |
|
Довжина дров (см) |
45 |
|
Кількість опалювальний води в котлі (л) |
45 |
|
Тривалість горіння під час однієї закладки дров (год.) ~ |
30 |
|
Тривалість горіння під час однієї закладки вугілля (добові) ~ |
5 |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
91,6 |
|
Тиск води в котлі, не більш ніж (бар) |
2 |
|
Клапан збереження тиску (бар) |
1,5 |
|
Об'єм камери завантаження (л) |
200 |
|
Температура води в котлі (?C) |
85 |
|
Розміри завантажувального отвору (мм) |
260x220 |
|
Висота встановлення димової труби (мм) |
1695 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
180 |
|
Мінімальна площа перерізу димоходу (см?) |
250 |
|
Ширина (мм) |
560 |
|
Висота (мм) |
2120 |
|
Глибина (мм) |
560 |
|
Вага (кг) |
246 |
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм камери згоряння | 200 л |
| Стан | Новий |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Теплоносій | Вода |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 246 кг |
| Колір | Жовтий |
| Регулювання потужності, до | 90 % |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 45 л |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Кокс, Торф, Горючі сланці, Овес |
| Виробник | Stropuva |
| Об'єм бункера для палива | 0.2 куб. м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина димоходу | 180 |
| Довжина димаря | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Висота | 2120 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/4" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/4" |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Дисплей | Так |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 560 |
| Діаметр димоходу, мм | 180 |
| Глибина, мм | 560 |
| Робота на одному завантаженні палива, годин | на дровах - до 30 годин, на вугіллі - до 5 днів |
| Вид пального | вугілля, дрова |
| Тип автоматики | електронна із вентилятором |
| Опалювальна площа, кв. м. | 200 |
| Висота, мм | 2120 |
| Регулювання потужності, від | 55 |
| Вага, кг | 246 |
| Група | Котли тривалого горіння |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 91 |
| Потужність номінальна(кВт) | 20 кВт |
- Ціна: 35 900 ₴




