
Котел тривалого горіння Stropuva S30I (Ідеал)
42 000 ₴
- В наявності
- Код: TF-26543
- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Stropuva S30I (Ідеал)»
Котел на дровах Stropuva S 30I призначений для роботи в центральних опалювальних системах із природною та примусовою циркуляцією теплоносія. Телескопічна трубка сприяє подаванню повітря безпосередньо в топкову камеру пристрою. Регулятор температури має чотири режими роботи та аварійний індикатор.
- тривалість горіння за однієї закладки до 30 годин;
- високий рівень ККД – до 90%;
- чищення 1-3 рази на місяць (залежить від якості палива);
- енергонезалежна робота;
- немає потреби в установленні буферної ємності, що вдешує монтаж опалювальної системи.
З графіка видно, що температура горіння котла Stropuva після розпалювання близька до оптимальної, тоді як звичайні котли на дровах після розпалювання та подолання оптимальної температури горіння починають виробляти надмірне тепло. Це скорочує час горіння на одній закладці палива та призводить до потреби скидання надлишкового тепла в акумулювальну ємність.

Конструкція котла Stropuva

Технічні характеристики
|
Найменування параметрів |
S30I |
|
Номінальна потужність (кВт) |
30 |
|
Відпарювальна площа (м2) |
200-300 |
|
Обсяг завантажуваного палива (Дм2) |
270 |
|
Розове завантаження дров (кг) |
100 |
|
Довжина дров (см) |
60 |
|
Кількість опалювальний води в котлі (л) |
51 |
|
Тривалість горіння під час однієї закладки дров (год.) ~ |
28 |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
91,6 |
|
Тиск води в котлі, не більш ніж (бар) |
2 |
|
Клапан збереження тиску (бар) |
1,5 |
|
Об'єм камери завантаження (л) |
270 |
|
Температура води в котлі (?C) |
70 |
|
Розміри завантажувального отвору (мм) |
250x210 |
|
Висота встановлення димової труби (мм) |
1750 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
200 |
|
Мінімальна площа перерізу димоходу (см2) |
250 |
|
Ширина (мм) |
680 |
|
Висота (мм) |
1920 |
|
Глибина (мм) |
680 |
|
Вага (кг) |
310 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stropuva |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Овес, Антрацит, Буре вугілля, Кам'яне вугілля, Торф |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 270 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 310 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 51 л |
| Регулювання потужності, до | 90 % |
| Об'єм бункера для палива | 0.27 куб. м |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Жовтий |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1920 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 680 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/4" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/4" |
| Форма димаря | Кругла |
| Довжина димаря | 200 мм |
| Ширина димоходу | 200 |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Ні |
| Вид пального | дрова |
| Ширина, мм | 680 |
| Діаметр димоходу, мм | 200 |
| Глибина, мм | 680 |
| Вага, кг | 310 |
| Опалювальна площа, кв. м. | 300 |
| Висота, мм | 1920 |
| Робота на одному завантаженні палива, годин | 28 |
| Тип автоматики | механічна |
| Потужність номінальна(кВт) | 30 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 91 |
| Група | Котли тривалого горіння |
| Регулювання потужності, від | 55 |
- Ціна: 42 000 ₴




