
Котел тривалого горіння Stropuva S10
26 990 ₴
- В наявності
- Код: TF-26549
- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Котел тривалого горіння Stropuva S10»
Енергонезалежний котел Stropuva S 10 ідеально підходить для роботи в будь-яких приміщеннях із відкритими та закритими типами систем опалення. Високий показник ККД легко досягається й за оптимальної витрати палива, а інтенсивність горіння палива, подавання повітря й прийнятна температура теплоносія легко підтримується й регулюється за допомогою особливого регулятора тяги, який складається з двох металів.
- тривалість горіння за однієї закладки до 30 годин;
- високий рівень ККД – до 90%;
- чищення 1-3 рази на місяць (залежить від якості палива);
- енергонезалежна робота;
- немає потреби в установленні буферної ємності, що вдешує монтаж опалювальної системи.
З графіка видно, що температура горіння котла Stropuva після розпалювання близька до оптимальної, тоді як звичайні котли на дровах після розпалювання та подолання оптимальної температури горіння починають виробляти надмірне тепло. Це скорочує час горіння на одній закладці палива та призводить до потреби скидання надлишкового тепла в акумулювальну ємність.


Технічні характеристики
|
Найменування параметрів |
S10 |
|
Номінальна потужність (кВт) |
10 |
|
Відігрівальна площа (м?) |
50-100 |
|
Обсяг завантажуваного палива (Дм?) |
200 |
|
Розове завантаження дров (кг) |
25 |
|
Довжина дров (см) |
35 |
|
Кількість опалювальний води в котлі (л) |
34 |
|
Тривалість горіння під час однієї закладки дров (год.) ~ |
31 |
|
Коефіцієнт корисної дії (%) |
91,6 |
|
Тиск води в котлі, не більш ніж (бар) |
2 |
|
Клапан збереження тиску (бар) |
1,5 |
|
Об'єм камери завантаження (л) |
120 |
|
Температура води в котлі (?C) |
70 |
|
Розміри завантажувального отвору (мм) |
250x210 |
|
Висота встановлення димової труби (мм) |
1430 |
|
Діаметр димоходу (мм) |
180 |
|
Мінімальна площа перерізу димоходу (см?) |
200 |
|
Ширина (мм) |
450 |
|
Висота (мм) |
1920 |
|
Глибина (мм) |
450 |
|
Вага (кг) |
185 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Теплоносій | Вода |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Овес |
| Вага | 185 кг |
| Колір | Жовтий |
| Регулювання потужності, до | 90 % |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Кількість завантажень палива в добу | 1 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 34 л |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм камери згоряння | 120 л |
| Виробник | Stropuva |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Об'єм бункера для палива | 0.12 куб. м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/4" |
| Ширина димоходу | 180 |
| Довжина димаря | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Висота | 1920 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/4" |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 450 |
| Діаметр димоходу, мм | 180 |
| Глибина, мм | 450 |
| Робота на одному завантаженні палива, годин | 31 |
| Вид пального | дрова |
| Тип автоматики | механічна |
| Опалювальна площа, кв. м. | 100 |
| Висота, мм | 1920 |
| Регулювання потужності, від | 55 |
| Вага, кг | 185 |
| Група | Котли тривалого горіння |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 91 |
| Потужність номінальна(кВт) | 10 кВт |
- Ціна: 26 990 ₴




