
Дровяна лазнева піч-каменка Новаслав Пруток ПКС-01 П
16 620 ₴
- В наявності
- Код: TF-20112
- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Потужна піч-каменка «Пруток», що створює природну пару, обладнана спеціальним кожухом, що дає змогу закрити всю металеву поверхню топки великою кількістю каменів. Завдяки конструкції кожуха каменки для сауни, маса каменів, нагріваючись акумулює й безперешкодно віддає тепло, даючи змогу Вам насолоджуватися природною легкістю й унікальною м'якістю насиченої пари. Піч-каменка «Пруток» — природна міць і сила, що створює нестримну енергію пари. Рівень безпеки печі — каменки «Пруток» робить її експлуатацію простою й надійною.
Каменка Новаслав Пруток ПКС 01 П обладнана відкритою конструкцією, завдяки якій завантажувана маса каменів нагрівається й акумулює тепло, підтримуючи температуру на одному рівні, що дає змогу тривалий час насолоджуватися перебуванням у парній. Оскільки вся металева поверхня печі-каменки закрита камінням, Ви можете насолодитися природною легкістю й унікальною м'якістю пари в лазні.
Особливості моделей Пруток
- Є 3 базові типорозміри печі-каменки «Пруток», залежно від об'єму парильного приміщення: до 12 м3 18 м3, 26 м3.
- Конструкція моделі розроблена у двох варіаціях: з виносним паливним каналом і без нього.
- Дверцята печені можна обладнати термостійким склом "Schott Robax"
- Довжина виносу топки становить 200 мм.
- Топка через стіну.
- Дверцята глухі.
- Сіткового типу.
- Кожух із прутків.
- Рекомендований об'єм сауни від 5 до 26 м куб.

| Найменування параметрів | Ед. изм. | ПКС-01 П | ПКС-02 П | ПКС-04 П |
| Висота | мм | 700 | 729 | 763 |
| Ширина | мм | 420 | 460 | 490 |
| Довжина з урахуванням виносу | мм | 848 | 848 | 895 |
| Маса | кг | 70 | 80 | 90 |
| Потужність | кВт | 12 | 18 | 26 |
| Діаметр димоходу | мм | 120 | 120 | 120 |
| Об'єм парилки | м3 | 12 | 18 | 26 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Новаслав |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тип печі | Каркасна |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Об'єм парної | 12 куб. м |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 420 |
| Глибина, мм | 848 |
| Тип | твердопаливна |
| Обсяг отапл. приміщення, куб. м. | 12 |
| Висота, мм | 700 |
| Вага, кг | 70 |
| Матеріал теплообмінника | сталь |
| Група | Твердопаливні печі для лазні |
| Потужність номінальна(кВт) | 12 кВт |
| Вид пального | дрова |
- Ціна: 16 620 ₴



