
Джерело безперебійного живлення ФОРТ GX1T
11 900 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-07007
Відправка з 25 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Джерело безперебійного живлення ФОРТ GX1T»
ДБЖ ФОРТ серії FX — пристрої резервного електроживлення з високим ККД, а також сучасною архітектурою, призначені для електроживлення напругою 220 В 50 Гц від джерела постійного струму однофазних споживачів. Джерела безперебійного живлення (інвертора) серії ФОРТ призначені для забезпечення безперебійного живлення різної побутової та спеціальної апаратури в разі зникнення мережі або виходу напруги за безпечні діапазони.
Важливою особливістю ДБЖ ФОРТ серії FX є необмежений час роботи. Час роботи системи від акумулятора залежатиме тільки від того, акумулятор якої ємності Ви встановите. ДБЖ ФОРТ серії FX зарекомендував себе як оптимальне джерело безперебійного живлення для побутових газових котлів і комплексного безперебійного живлення котеджів і приватних будинків (головних вимог до систем безперебійного живлення для газових котлів є форма вихідної напруги, яка має бути правильна синусоїда). ДБЖ ФОРТ серії FX ефективно застосовувати для аварійного живлення різного роду апаратури, критичної до форми живильної напруги (синусоїда). Наприклад, це можуть бути газові котли (мають у своєму складі двигуни), які погано працюють (можуть вийти з ладу) від несинусоїдної напруги, тому для живлення таких апаратури ці пристрої підходять більше, ніж звичайні системи безперебійного живлення.
Технічні характеристики
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ФОРТ GX1T | |||
| Максимальна короткочасна потужність навантаження, Вт (РА) | 1350 | |||
| Номінальна потужність навантаження, Вт (РА) | 1000 | |||
| Напруга зовнішнього джерела (АКБ), В | 12 | |||
| Діапазон вхідної напруги, без переходу на АКБ, В | 150-... | |||
| Технологія побудови вихідної напруги | OFF-LINE | |||
| Зарядний пристрій | автоматичне | |||
| Максимальний струм заряду АКБ | 24А | |||
| Нестабільність вихідної напруги під час роботи від АКБ, %, не більш ніж | 0.5 | |||
| Часто вихідної напруги під час роботи від АКБ, Гц | 50+/-0,5 | |||
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда Коефіцієнт гармонік менш ніж 5% |
|||
| Час перемикання у разі зникнення напруги, не більше, мс | 10-12 | |||
| ККД, % | 90-92 | |||
| Стабілізація напруги | немає | |||
| Модуль захисту від стрибків і кидків через мережу | є | |||
| Наскрізний нуль | є | |||
| Індикація | світлодіоди, інформаційний дисплей (батарея) | |||
| Охолодження | вентилятор | |||
| Габаритні розміри ШхВхД |
250х120+10х450 | |||
| Маса, кг | 6 | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leoton |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Струм заряду | 24 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1350 Вт |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Час перемикання | 10 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 6 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 250 |
| Глибина, мм | 450 |
| Вага, кг | 6 |
| Висота, мм | 120 |
| Тип | резервний |
| Потужність номінальна(кВт) | 1 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
- Ціна: 11 900 ₴



