Подарунок

Джерело безперебійного живлення ФОРТ GX1S
9 900 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-07001
Відправка з 09 травня 2026+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 10 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Джерело безперебійного живлення ФОРТ GX1S»
Джерело безперебійного живлення ФОРТ GX1S це пристрій резервного електроживлення з високим ККД, а також сучасною архітектурою, призначені для електроживлення напругою 220 В 50 Гц від джерела постійного струму однофазних споживачів. Джерела безперебійного живлення (інвертора) серії ФОРТ призначені для забезпечення безперебійного живлення різної побутової та спеціальної апаратури в разі зникнення мережі або виходу напруги за безпечні діапазони.
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Параметри |
| Модель | ФОРТ GX1S |
| Тип архітектури | резервний UPS |
| Тип виготовлення | класичний |
| Технічні параметри | |
| Потужність повна, В*А | 1000 |
| Потужність активна, Вт | 1000(1350 пікова) |
| Діапазони вхідної напруги без переходу на батарею, В | 150-255 |
| Заявлена форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220±2% |
| Час переходу на батарею, мс | <12 |
| Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв | залежить від зовнішньої батареї |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 1 (євророзетка) |
| Додатковий фільтр | - |
| Батарея | |
| Час заряджання батарей, год | залежить від зовнішньої батареї |
| Заміна батарей у гарячому режимі | - |
| Можливість під'єднання зовнішнього блока акумуляторів | да |
| Керування | |
| Інтерфейс комунікації з ПК | - |
| Фізичні параметри | |
| Габарити, мм | 187х110+10х420+50 |
| Маса, кг | 5 |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leoton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 12 А |
| ККД, не менше | 90 % |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 1350 Вт |
| Вихідна потужність | 1000 Вт |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Максимальна вхідна напруга | 255 В |
| Час перемикання | 10 мс |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 190 |
| Глибина, мм | 95 |
| Вага, кг | 3 |
| Висота, мм | 240 |
| Тип | резервний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 88 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Індикація | Світлодіодне LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴



