
Джерело безперебійного живлення Леотон 600 — Форт
8 970 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06884
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Джерело безперебійного живлення Леотон 600 — Форт»
Пристрій Леотон 600 — Форт призначене для живлення від акумулятора різних споживачів електроенергії напругою 220 В 50 Гц у разі зникнення електроенергії в побутовій електромережі.Пристрої рекомендується застосовувати для живлення опалювальних котлів.
Серія ДБЖ Форт 600 крім функції забезпечення безперебійним живленням має ще функцію захисту навантаження від імпульсних змін мережевої напруги та захисту від перевищення напруги вище певного порогового значення. У разі перевищення напруги вище 245 В, прилад перемикається на роботу від акумулятора.Акумулятор до складу виробу не входить.пристрої переносні, вироблені в настільному виконанні, розраховані на тривалий режим роботи. Випускаються на номінальну потужність 600 Вт, на номінальну вхідну напругу 12 і 24 В. Номінальна потужність вказана на передній панелі приладу.
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Параметри |
| Модель | Леотон 600 — Форт |
| Тип архітектури | резервний UPS |
| Тип виготовлення | класичний |
| Технічні параметри | |
| Потужність повна, В*А | 600 |
| Потужність активна, Вт | 400(600 пікова) |
| Діапазони вхідної напруги без переходу на батарею, В | 175-255 |
| Заявлена форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220±2% |
| Час переходу на батарею, мс | 5 |
| Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв | залежить від АКБ (зовнішня) |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 2 (єврозетка) |
| Додатковий фільтр | - |
| Батарея | |
| Час заряджання батарей, год | залежить від зовнішньої батареї |
| Заміна батарей у гарячому режимі | - |
| Можливість під'єднання зовнішнього блока акумуляторів | да |
| Керування | |
| Інтерфейс комунікації з ПК | - |
| Фізичні параметри | |
| Габарити, мм | 200х85х340 |
| Маса, кг | 3,5 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 340 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Виробник | Leoton |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Час перемикання | 10 мс |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Тип ДБЖ | Резервний (Off-line або Standby) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| ККД, не менше | 90 % |
| Струм заряду | 8 А |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Допустима пікова потужність | 600 Вт |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 90 |
| Глибина, мм | 190 |
| Вага, кг | 3 |
| Висота, мм | 110 |
| Тип | резервний |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 88 |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.5 кВт |
| Індикація | Світлодіодне LED |
- Ціна: 8 970 ₴


