
Джерело безперебійного живлення Леотон БАСТИОН-1200
14 800 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06865
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
ДБЖ Леотон БАСТИОН-1200 - ON-LINE система, яка забезпечує 100% захист від усіх можливих змін електричної мережі й додатково має функції інвертора (безперебійника). Що дає змогу забезпечити якісну й безперебійну роботу вашого обладнання.Завдяки подвійному перетворенню пристрій може гарантувати 100% захист від усіх типів кидків і змін напруги в мережі. Пристрій само формує вихідну синусоїдальну напругу. Що дає змогу уникнути інерційності в роботі властивих стабілізаторам.
Важливою особливістю ДБЖ серії БАСТИОН є необмежений час роботи. Час роботи системи від акумулятора залежатиме тільки від того, акумулятор якої ємності Ви придбаєте.
Відмітні риси ДБЖ серії БАstion:
- Форма вихідного сигналу — ПРАВИЛЬНА СИНУСОІДА
- Стабілізація напруги
- Повна гальванічна розв'язка (якщо немає наскрізного "0")
- 100% захист від усіх типів кидків і перешкод у мережі
- Захист від зварювання
- Час переходу на роботу від АКБ — 0 мсек
- Можливість роботи без АКБ
- Наявність наскрізного "0" — для забезпечення підтримки всіх типів побутових газових котлів
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Параметри |
| Модель | Леотон БАstion-1200 |
| Тип архітектури | безперервної дії |
| Тип виготовлення | класичний |
| Технічні параметри | |
| Потужність повна, В*А | - |
| Потужність активна, Вт | 500/1200(краткова) |
| Діапазони вхідної напруги без переходу на батарею, В | 140-280 |
| Заявлена форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Номінальне значення вихідної напруги, В | 220 |
| Час переходу на батарею, мс | - |
| Час автономної роботи з максимальним навантаженням, хв | залежить від АКБ (зовнішня) |
| Кількість виходів (навантаження/фільтр) | 1 (євророзетка) + клемна колодка |
| Додатковий фільтр | - |
| Батарея | |
| Час заряджання батарей, год | залежить від зовнішньої батареї |
| Заміна батарей у гарячому режимі | - |
| Можливість під'єднання зовнішнього блока акумуляторів | + |
| Керування | |
| Інтерфейс комунікації з ПК | - |
| Фізичні параметри | |
| Габарити, мм | 340х220х105 |
| Маса, кг | 5 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leoton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 15 А |
| ККД, не менше | 90 % |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Вихідна потужність | 500 Вт |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 280 В |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 340 |
| Глибина, мм | 105 |
| Вага, кг | 5 |
| Висота, мм | 220 |
| Тип | резервний |
| Потужність номінальна(кВт) | 50 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 88 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Індикація | Світлодіодне LED |
- Ціна: 14 800 ₴

