
Джерело безперебійного живлення Леотон BRES RX 6000
77 000 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06861
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
BRES RX 6000 — ДБЖ із високим коефіцієнтом вхідної потужності, а також сучасною архітектурою, забезпечує постійне енергопостачання та резервне живлення будинків, невеликих офісів, комп'ютерного та банківського обладнання.
Приклади застосування:
- Комп'ютери та центри обробки даних
- медичне діагностичне обладнання
- банківське обладнання
- промислова автоматика
- системи зв'язку та радіомовлення
ДБЖ призначений для надійної захисту електрообладнання користувача від будь-яких неполадок у мережі, включно зі спотворенням або зникненням напруги мережі, а також заглушення високовольтних імпульсів і високочастотних перешкод, що надходять із мережі.
ДБЖ із подвійним перетворенням енергії має найдосконалішу технологію з забезпечення якісною електроенергією, без перерв у харчуванні завантаження під час переходу з мережевого режиму на автономний режим і навпаки. Забезпечуючи синусоїдальну форму вихідної напруги, такі ДБЖ використовуються для відповідальних споживачів електроенергії, що пред'являють підвищені вимоги до якості електроживлення.
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Ед.изм |
Значення |
| Топологія | ON-LINE з подвійним перетворенням енергії | |
| Форма вихідної напруги | Правильна синусоїда | |
| Номінальна повна потужність | ВА | 6000 |
| Номінальна активна потужність | Вт | 4200 |
| ВХОДОВІ ПАРАМЕТРИ | ||
| Номінальна вхідна напруга | В | 220 |
| Діапазон вхідної напруги без переходу на батарею за 100% навантаження | В | 135-255 |
| Діапазон вхідної частоти | Гц | 40-65 |
| Коефіцієнт потужності в вході | 0,98 | |
| ВИХОДИНІ ПАРАМЕТРИ | ||
| Номінальна вихідна напруга | В | 220/230 |
| Статична точність вихідної напруги | % | +-5 |
| Коефіцієнт гармонік вихідної напруги: | ||
| активне навантаження | % | 3 |
| Нелінійне навантаження | % | 7 |
| Коефіцієнт амплітуди струму (хрест-фактор) | 3:1 | |
| ЗАСТОСУВАННЯ ПАРАМЕТРИ | ||
| ККД за номінального навантаження | % | понад 88 |
| Перевантажувальна здатність: | ||
| менш ніж 105%: | Сік | Тривало |
| понад 105%: | Сік | 30 |
| понад 150%: | Сік | 0,2 |
| Потужність втрат за 0% навантаження | ВА | менш ніж 100 |
| Виготовлення | 19’’3U | |
| Габарити (ВхШхГ) | Мм | 135х435х360 |
| Маса (без АБ) | Кг | менш ніж 10 |
| АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ | ||
| Тип АКБ | 12В/9Ач | |
| Кількість АКБ | Шт | 10 |
| Напруга батареї | В | 120 |
| Час роботи за 100%/50% навантаження | Мин | 7,5 / 15 |
| Ток заряда ЗУ | А | 6 |
| Захист батареї від глибокого розрядження | 1,75Вяч | |
| УСЛОВІЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ | ||
| Робоча температура | З | 0.45 С |
| Температура зберігання | З | -20..+50 С |
| Відносна вологість | % | До 85 (без конденсату) |
| ІНДІКАЦІЯ | ||
| Рідкокристалічний дисплей LCD 16х2 рядки: | ||
| -напруга вхід/вихід | ||
| -вихідний струм | ||
| -напруга батареї | ||
| Світлодіодні індикатор готовності | ||
| ОСОБЛИВІ УСЛІДІЯ | ||
| Під'єднання зовнішніх батарей | Да | |
| Можливість паралельної роботи | Немає | |
| Гальванічна розв'язка | Немає | |
| Відповідність стандартам | EN 62040-1- | |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Вага | 10 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Leoton |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 135 В |
| Максимальна вхідна напруга | 255 В |
| Тип ДБЖ | З подвійним перетворенням (On-line) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| ККД, не менше | 88 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Вихідна потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 435 |
| Глибина, мм | 360 |
| Вага, кг | менше 10 |
| Висота, мм | 135 |
| Тип | з подвійним перетворенням |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 88 |
| Потужність номінальна(кВт) | 6 кВт |
| Індикація | Рідкокристалічний екран |
- Ціна: 77 000 ₴

