
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-3000ZX
13 190 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06830
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
LUXEON UPS-3000 ZX — це невибагливе та надійне джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу. Він має потужність 1.8 кВт і, якщо немає зовнішньої батареї, працює в режимі стабілізатора напруги та мережевого фільтра. У разі зникнення електроживлення в зовнішній мережі для багатьох електронних пристроїв дуже важливо швидко перейти на живлення від резервного джерела. Ця модель перемикається на автономний режим менш ніж за 5 мілісекунд. Також вона вміє безперервно заряджати АКБ у процесі нормальної роботи.
Сфера застосування:
Модель LUXEON UPS-3000 ZX призначена для захисту критичного електрообладнання від перепадів, стрибків і провалів напруги, а також від перешкод в електромережі. З наявністю зовнішньої батареї її можна використовувати як джерело безперебійного живлення.
Особливості та можливості:
- 3000VA;
- Синусоїдальна вихідна напруга;
- Під'єднувана зовнішня батарея 48V (постачається окремо);
- Заряджання батареї до 14 амперів;
- Мікропроцесорне керування;
- Функція стабілізації напруги;
- Холодний старт.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | UPS-3000ZХ |
| Номінальна потужність інвертора ВА | 3000 |
| Напруга живлення от акумуляторів, В | 48 |
| Номінальна потужність інвертора Вт | 2100 |
| Тип синусоїди | чиста |
| Тип інвертора | Line Interactive |
| Настроювання пріоритетів | немає |
| Підтримка сонячних батарей | без вбудованого контролера |
| Можливість роботи по "Зеленому тарифу" | немає |
|
Допустиме вхідне напруга от мережі (без переходу на АКБ), В |
145-270 |
| Час перемикання (Сіта/інвертор) | <5 |
| Вихідне напруга | 220 В +/-7% |
| Зарядний пристрій, А | 14 |
| Стабілізація напруги | є |
| ККД | 85-90% |
| Вага кг | 27 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 452x192x338 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 338 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Вага | 26.8 кг |
| Довжина | 452 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Luxeon |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| ККД, не менше | 85 % |
| Струм заряду | 14 А |
| Час перемикання | 5 мс |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 192 |
| Глибина, мм | 452 |
| Вага, кг | 27 |
| Висота, мм | 338 |
| Тип | інтерактивний |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Потужність номінальна(кВт) | 3 кВт |
| Індикація | Світлодіодне LED |
- Ціна: 13 190 ₴

