
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-1500ZY
6 860 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06819
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Luxeon UPS-1500ZY — це джерело безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу, який не спотворює синусоїду. Для повноцінної роботи такого пристрою необхідно під'єднати зовнішню акумуляторну батарею на 12 В. Бажано під'єднувати герметичний тип акумуляторної батареї. ДБЖ має внутрішній стабілізатор напруги та зарядний пристрій із максимальним струмом заряду 14 амперів. Для візуалізації зображення режимів роботи передбачене простий і зрозумілий індикаторний LED-дисплей. Функція інтелектуального охолодження ефективно прибере потоки теплого повітря з ДБЖ.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | UPS-1500ZY |
| Номінальна потужність інвертора ВА | 1500 |
| Напруга живлення от акумуляторів, В | 12 |
| Фарбувальна максимальна потужність, Вт | 1350 |
| Номінальна потужність інвертора Вт | 900 |
| Тип синусоїди | чиста |
| Тип інвертора | Line Interactive |
| Настроювання пріоритетів | немає |
| Підтримка сонячних батарей | без вбудованого контролера |
| Можливість роботи по "Зеленому тарифу" | немає |
|
Допустиме вхідне напруга от мережі (без переходу на АКБ), В |
145-270 |
| Час перемикання (Сіта/інвертор) | <5 |
| Вихідне напруга | 220 В +/-7% |
| Зарядний пристрій, А | 14 |
| Стабілізація напруги | є |
| ККД | 85-90% |
| Вага кг | 12,8 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 312x262x118 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 118 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Вага | 12.8 кг |
| Довжина | 312 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Luxeon |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| ККД, не менше | 85 % |
| Струм заряду | 14 А |
| Час перемикання | 5 мс |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 118 |
| Глибина, мм | 312 |
| Вага, кг | 12.8 |
| Висота, мм | 262 |
| Тип | інтерактивний |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Потужність номінальна(кВт) | 1050 кВт |
| Індикація | Світлодіодне LED |
- Ціна: 6 860 ₴

