
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-1000ZX
5 990 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06785
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Джерело безперебійного живлення LUXEON UPS-1000 ZX — чудовий варіант для захисту від підвищеної напруги, перевантаження, короткого замикання та перегрівання пристрою. LUXEON UPS-1000 ZX забезпечений мікропроцесорним керуванням, вентилятором примусового охолодження, функцією стабілізації напруги, що сприяє якіснішій і безпечнішій роботі. На додаток, LUXEON UPS-1000 ZX має світлодіодні індикатори режимів роботи — робота від мережі, робота від акумуляторної батареї/заряджання акумуляторної батареї (мигет) й акумуляторна батарея розряджена. Максимальний струм заряду акумуляторної батареї — 14 амперів. Номінальний струм заряду акумуляторної батареї — 3 Ампери. Час перемикання мережі — АКБ, не більш ніж — 5 мс. Частота 50±0,5 Гц
Технічні характеристики
- Тип UPS- Off-line, line-interactive ;
- Вес- 10 ;
- Номінальна потужність — 600 Вт;
- Напруга акумуляторної батареї — 12 В;
- Під'єднання зовнішньої батареї — так (12, постачається окремо);
- Заряджання батареї — так;
- Холодний старт – так;
- Вбудований стабілізатор напруги — так;
- Діапазон вхідної робочої напруги — 145-270 В;
- Мікропроцесорне керування — так;
- Вихідна напруга — 220±10% В;
- Під'єднання навантаження — дві розетки;
- Захист від короткого замикання — так;
- Захист від перегрівання — так;
- Захист від зниженої напруги на виході — так;
- Захист від підвищеної напруги на виході — так;
- Захист від розряду акумуляторної батареї — так;
- Габарити — 130x190x375;
- Країна-виробник — Китай.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Захист від перевантаження | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 130 |
| Глибина, мм | 375 |
| Вага, кг | 10 |
| Висота, мм | 190 |
| Тип | інтерактивний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
- Ціна: 5 990 ₴

