
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-500ZX
3 970 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06744
Відправка з 09 травня 2026- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Luxeon UPS-500ZX – класична модель джерела безперебійного живлення, що дає змогу забезпечити захист техніки від раптового вимкнення електропостачання, а також перепадів, перевантажень і короткого замикання. Пристосування керується інтегрованим мікропроцесором і виконує функція стабілізатора напруги. Luxeon UPS-500ZX працює від зовнішньої батареї, а вбудований зарядний пристрій автоматически заряджає її в міру потреби. ДБЖ чудово підходить для забезпечення резервної роботи домашньої техніки першої потреби, а також комп'ютерної та офісної техніки. Стан роботи та рівень заряду в Luxeon UPS-500ZX відбивають світлодіодні індикатори на передній панелі.
Джерело безперебійного живлення LUXEON UPS-500ZX чудово оберігає від завищеної напруги, перевантаження, короткого замикання. Він обладнаний мікропроцесорним керуванням, вентилятором примусового охолодження, а також вбудованим стабілізатором напруги. Простота в застосуванні та компактний дизайн вважаються перевагами цієї моделі. Максимальний струм заряду акумуляторної батареї? 14 Ампер. Необхідний час для перемикання з роботи від мережі на самостійну роботу від АКБ становить не більш ніж 5 мс.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | UPS-500ZX |
| Розмір пристрою, мм | 375х130х190 |
| Вага пристрою: | 5кг |
| Ток заряду батарей: | 14А |
| Точність стабілізації: | +-6% |
| Вхідна напруга: | 140-270В 50 Гц |
| Комплексна захист: | Є |
| Кількість щаблів стабілізації: | 6 |
| Максимальна потужність: | 300 Вт |
| Напруги батарей | 12В |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Струм заряду | 14 А |
| ККД, не менше | 90 % |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Тип ДБЖ | Інтерактивний |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Час перемикання | 5 мс |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 130 |
| Глибина, мм | 375 |
| Вага, кг | 5 |
| Висота, мм | 190 |
| Тип | інтерактивний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.3 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Індикація | Світлодіодне LED |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
- Ціна: 3 970 ₴

