
Джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-500ZY
4 960 ₴
- Під замовлення
- Код: TF-06740
Відправка з 25 травня 2026+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Luxeon UPS-500ZY із синусоїдальною вихідною напругою під час роботи від батарей, призначений для живлення обладнання з електродвигунами змінного струму, компресорами, а також із трансформаторними блоками живлення. Такий ДБЖ ідеально підходить для забезпечення резервного живлення побутової техніки першої потреби — газових котлів і холодильників, забезпечуючи тривалу роботу в разі зневоднення електромережі.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | UPS-500ZY |
| Номінальна потужність інвертора ВА | 500 |
| Напруга живлення от акумуляторів, В | 12 |
| Короткострокова максимальна потужність, Вт | 450 |
| Номінальна потужність інвертора Вт | 300 |
| Тип синусоїди | чиста |
| Тип інвертора | Line Interactive |
| Настроювання пріоритетів | немає |
| Підтримка сонячних батарей | без вбудованого контролера |
| Можливість роботи по "Зеленому тарифу" | немає |
|
Допустиме вхідне напруга от мережі (без переходу на АКБ), В |
145-270 |
| Час перемикання (Сіта/інвертор) | <5 |
| Вихідне напруга | 220 В +/-7% |
| Зарядний пристрій, А | 14 |
| Стабілізація напруги | є |
| ККД | 85-90% |
| Вага кг | 6.6 |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 312x262x118 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 14 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Допустима пікова потужність | 450 Вт |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| ККД, не менше | 85 % |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Висота | 118 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 262 |
| Глибина, мм | 312 |
| Вага, кг | 6,6 |
| Висота, мм | 118 |
| Тип | інтерактивний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.35 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 90 |
| Група | ДБЖ (бесперебойники) |
| Індикація | Світлодіодне LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 960 ₴

