
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon VK-1000E»
Автоматичні регулятори напруги Luxeon дають змогу скоригувати напругу мережі електроживлення в разі, якщо воно виходить за межі допустимого. У разі зниження або підвищення напруги стабілізатор напруги в повністю автоматичному режимі скоректує його до відповідної ГОСТу величини. Усі стабілізатори забезпечені необхідними системами захисту та успішно захищають під'єднане обладнання від перепадів напруги.
Особливості Luxeon VK-1000E: 800VA, за зниженої напруги — потужність: 560 Вт, 140~260V, релейний тип, квадратний трансформатор, захист від короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги, пластмасовий корпус, автоматичний відсікач напруги, євровилка, євророзетка із заземленням, мережевий фільтр.
Технічні характеристикидои
| Найменування параметрів | Luxeon VK-1000E |
| Тип | стабілізатор напруги релейний |
| Фаза | однофазний |
| Потужність повна, В*А | 800 |
| Діапазон вхідної напруги, В | 140-260 |
| Вихідна напруга, | 220 ± 8% |
| Кількість виходів | 4 |
| Розміри, мм | 225x90x160 |
| Вага, кг | 2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.56 кВт |
| Повна потужність | 0.56 кВА |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 160 |
| Глибина, мм | 225 |
| Вага, кг | 2 |
| Висота, мм | 90 |
| Тип | релейний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 95 |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Стан | Нове |
| Тип індикації | цифровий індикатор |
- Ціна: 1 820 ₴


