
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon LDR-2500»
Однофазний релейний нормалізатор Luxeon LDR 2500 призначений для роботи в умовах високих вимог до швидкості регулювання напруги. Для цього як комутуючі елементи використовують реле, що мають малий час перемикання. Завдяки цьому пристрої такого типу мають найкращу швидкодію, порівнюючи із сервомоторними (електромеханічними) нормалізаторами, однак точність регулювання напруги знижується через ступеневе перемикання обмоток.
Особливості: оновлена модифікація. Абсолютно нова електроніка та алгоритм роботи «CROSS ZERO» — збільшує термін експлуатації реле. Новий LED барвистий дисплей." 2500VA, за зниженої напруги — потужність: 1750 Вт, 135~265V, точність 6%, релейний тип, тородоїальний трансформатор, захист від короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги, цифровий індикатор вхідної та вихідної напруги, автоматичний відсікач напруги, мережевий фільтр, євровилка, універсальна розетка із заземленням, залізний корпус.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | LDR-1500 | LDR-2500 | LDR-3000 |
| Розмір пристрою, мм | 225х200х110 | 285х162х204 | 285х162х204 |
| Вага пристрою, кг | 4 | 6,5 | 10,5 |
| Точність стабілізації, % | ±6 | ±6 | ±6 |
| Вхідне напруга, В Гц | 140-260В 50 Гц | 140-260В 50 Гц | 140-260В 50 Гц |
| Комплексна захист | Є | Є | Є |
| Кількість щаблів стабілізації: | 8 | 8 | 8 |
| Максимальна потужність, Вт | 1050 | 2000 | 2400 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 204 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Довжина | 285 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 6 % |
| Основні | |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Виробник | Luxeon |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 204 |
| Глибина, мм | 285 |
| Вага, кг | 6,5 |
| Тип індикації | LED дисплей |
| Висота, мм | 162 |
| Тип | релейний |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Стан | Нове |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | - |
| Потужність номінальна(кВт) | 2 кВт |
- Ціна: 4 700 ₴


