Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon FDR-5000»
Стабілізатор напруги luxeon fdr-5000 — це надійний захист від перевантажень, коротких замикань, імпульсних перешкод для будь-якого до нього під'єднаного електрообладнання, потужність якого не перевищує 3500 Вт.
Завдяки широкому діапазону вхідної та високої точності вихідної напруги стабілізатор напруги luxeon fdr-5000 можна використовувати для під'єднання приладів із високою вимогливістю до якості електроживлення.
Особливості: 5000VA, за зниженої напруги — потужність: 3500 Вт, 140~260V, релейний тип, квадратний трансформатор, захист від короткого замикання, підвищеної та зниженої напруги, цифровий індикатор вхідної та вихідної напруги, мережевий фільтр, залізний корпус, вбудований програмований відсікач напруги, євровилка.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | FDR-2000 | FDR-5000 |
| Розмір пристрою, мм | 260х140х181 | 370х220х265 |
| Вага пристрою, кг | 6 | 15,4 |
| Точність стабілізації, % | ±7 | ±7 |
| Вхідне напруга, В Гц | 140-260В 50 Гц | 140-260В 50 Гц |
| Комплексна захист | Є | Є |
| Кількість щаблів стабілізації: | 6 | 6 |
| Максимальна потужність, Вт | 1400 | 3500 |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15.4 кг |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Основні | |
| Виробник | Luxeon |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| ККД, не менше | 95 % |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 3.5 кВА |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 220 |
| Глибина, мм | 370 |
| Вага, кг | 15,4 |
| Висота, мм | 265 |
| Потужність номінальна(кВт) | 3.5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | - |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Тип індикації | цифровий індикатор |
| Тип | релейний |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 580 ₴



