Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon EWR-5000»
Luxeon EWR-5000 — настінний однофазний стабілізатор симісторного типу з показником повної потужності 5 кВт, що працює в діапазоні 90-270 В. Під'єднання до мережі в цьому разі здійснюється за допомогою клемної колодки. Значення вхідної та вихідної напруги виводяться на цифровий дисплей, розташований на фронтальній панелі приладу в нижній частині. Точність стабілізації не перевищує 7%. Luxeon EWR-5000 одягнений у надійний металевий корпус.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | EWR-5000 | EWR-10000 |
| Розмір пристрою, мм | 435х310х198 | 435х310х198 |
| Вага пристрою, кг | 17,3 | 21,3 |
| Точність стабілізації, % |
140-270 (±4%), при вході 90-140 (±7%) |
140-270 (±4%), при вході 90-140 (±7%) |
| Вхідне напруга, В Гц | 90-270В 50 Гц | 90-270В 50 Гц |
| Комплексна захист | Є | Є |
| Кількість щаблів стабілізації: | 15 | 15 |
| Максимальна потужність, Вт | 3500 | 7000 |
| Тип стабілізації | симісторний | симісторний |
| Тип корпусу | настінний | настінний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| ККД, не менше | 95 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.5 кВт |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Висота | 198 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Вага | 17.3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 310 |
| Глибина, мм | 198 |
| Вага, кг | 17.3 |
| Висота, мм | 435 |
| Потужність номінальна(кВт) | 3.5 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | - |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Тип | симісторний |
| Стан | Нове |
- Ціна: 8 180 ₴



