
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon EDR-2000»
Симісторний стабілізатор LUXEON EDR-2000 насамперед призначений для захисту одного або декількох малопотужних електроприладів. Головною особливістю цього стабілізатора є його безшумна робота, що дає змогу використовувати прилад у домашніх умовах.
Симісторна стабілізація використовується переважно у разі відхилення від номінальної напруги. Крім того, LUXEON EDR-2000 обладнаний ефективним захистом, а металевий корпус апарата робить його безпечним під час роботи.
Технічні характеристики
| Найменування параметри | EDR-500 | EDR-1000 | EDR-2000 |
| Розмір пристрою, мм | 230х140х178 | 230х140х178 | 280х162х204 |
| Вага пристрою, кг | 3,5 | 4,2 | 6,3 |
| Точність стабілізації, % |
140-270 (±4%), при вході 90-140 (±7%) |
140-270 (+/-4%), при вході 90-140 (+/-7%) |
140-270 (+/-4%), при вході 90-140 (+/-7%) |
| Вхідне напруга, В Гц | 90-270В 50 Гц | 90-270В 50 Гц | 90-270В 50 Гц |
| Комплексна захист | Є | Є | Є |
| Кількість щаблів стабілізації: | 15 | 15 | 15 |
| Максимальна потужність, Вт | 350 | 700 | 1200 |
| Тип стабілізації | симісторний | симісторний | симісторний |
| Тип корпусу | підлоговий | підлоговий | підлоговий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Повна потужність | 1.4 кВА |
| ККД, не менше | 95 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 204 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 4 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 162 |
| Глибина, мм | 280 |
| Вага, кг | 6,3 |
| Висота, мм | 204 |
| Тип | симісторний |
| Потужність номінальна(кВт) | 1.4 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 95 |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 340 ₴


