Топ продажПодарунок

Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 10 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стабілізатор напруги Luxeon AVR-500D»
Стабілізатори напруги Luxeon AVR-500D загалом використовуються для під'єднання до газових котлів. Цей стабілізатор напруги забезпечує стабільну напругу на виході 220 вольтів +/-7% (за напруги на вході від 160 до 250 В). Також прилад обладнаний кріпленнями для підвісного монтажу. Корпус виготовлений із високоякісного пластику. Бувають моделі двох кольорів: чорний і білий (будь ласка, під час замовлення уточнюйте колір).
Технічні характеристики
| Найменування параметри | AVR-500D | AVR-500VA |
| Розмір пристрою, мм | 176х110х94 | 235х115х160 |
| Вага пристрою, кг | 2 | 2.8 |
| Точність стабілізації, % | ±7-10 | ±7-10 |
| Вхідне напруга, В Гц | 170-270В 50 Гц | 140-260В 50 Гц |
| Комплексна захист | Є | Є |
| Кількість ступенів стабілізації: | 4 | 6 |
| Максимальна потужність, Вт | 350 | 350 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luxeon |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.35 кВт |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Висота | 94 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вага | 2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 7 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 94 |
| Глибина, мм | 176 |
| Вага, кг | 2 |
| Висота, мм | 110 |
| Тип | релейний |
| Потужність номінальна(кВт) | 0.35 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 95 |
| Група | Стабілізатори напруги |
| Стан | Нове |
| Тип індикації | цифровий індикатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



