
Розширювальний бак Aquusystem VR 12
950 ₴
- В наявності
- Код: TF-03721
- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Розширювальний бак Aquusystem VR 12»
Розширювальні баки для опалення мембранного типу Aqusystem призначені для компенсації зміни обсягу теплоносія під час зміни температури в системах опалення закритого типу та підтримання в них робочого тиску.
Розширювальний бак Aqusystem VR 12 складається з металевої ємності, всередині якої міститься мембрана з термостійкої гуми. Внутрішня порожнина з'єднується з трубопроводом водопостачання, а в порожнину утворену зовнішньою поверхнею мембрани та внутрішньою порожниною бака, під тиском закачане повітря. Мембрана зроблена у формі мішка, що дає змогу уникнути зіткнення води з корпусом бака, у такий спосіб гарантується довгий термін життя бака та чистоту води, що прокачується.
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Aqusystem VR | ||||||
| 5 | 8 | 12 | 18 | 24 | 35 | 50 | |
| Максимальний робочий тиск, Атм | 5 | 5 | 8 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Внутрішній тиск, Мпа | - | 0,5 | |||||
| Тиск повітря, Мпа | - | 0,15 | |||||
| Температура рідини, що перекачується, ?З | -10 + 100 | ||||||
| Тиск повітря в баку, Атм | 1,5 | ||||||
| Під'єднання, дюйм | 3/4" | ||||||
| Об'єм, л | 5 | 8 | 12 | 18 | 24 | 35 | 50 |
| Габаритні розміри: | |||||||
| Висота, мм | 304 | 316 | 295 | 423 | 489 | 440 | 545 |
| Діаметр, мм | 160 | 200 | 280 | 280 | 280 | 365 | 365 |
| Маса, кг | 2 | 2,5 | 2,7 | 3,5 | 4 | 5,9 | 8,5 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 295 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 1.5 бар |
| Тип розширювального бака | Мембранний |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 5 бар |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розташування бака | Вертикальне (без ніжок) |
| Конструктивне виконання бака | Циліндр |
| Об'єм розширювального бака | 12 л |
| Виробник | Aquasystem |
| Із замінної мембраною | Так |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 2,7 |
| Діаметр, мм | 280 |
| Мінімальна робоча температура | -10 |
| Обсяг бака, л | 12 |
| Висота, мм | 295 |
| Матеріал теплообмінника | сталь |
| Група | Розширювальні баки |
| Робочий тиск, бар | 8 |
| Призначення котла | опалення |
- Ціна: 950 ₴


