Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Котел піролізний Atmos DC 50 GSX»
Котли Atmos — це якість, втілена в сучасні технології, що дає змогу неабияк заощаджувати час і витрати за опаленням вашого житла.
Піролізний котел Atmos DC 50 GSX сконструйований для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації із застосуванням відсмоктувального вентилятора, який видаляє з котла продукти згоряння або вганяє в котел повітря. Корпус виготовлений зі зварних сталевих листів завтовшки 3-8 мм, який обладнаний у нижній частині жаростійким патрубком із поздовжнім отвором для проходу продуктів згоряння й газів. Простір згоряння, яке міститься під насипною частиною, викладено керамічними блоками. У задній частині корпусу котла Atmos розміщений вертикальний канал для продуктів згоряння, обладнаний у верхній частині клапаном для розтоплення. У верхній частині каналу для продуктів згоряння міститься патрубок для приєднання до димоходу.
Конструкція піролізного котла Atmos DC 50 GSX — котел складається з двох, розміщених один над одним, камер, верхня камера призначена для запасу палива, у нижній камері відбувається спалювання і розміщений попільник. Між ними поміщається сопло для газифікації деревини, яке сприяє досконалій газифікації та повному згорянню палива.
Переваги котла Atmos DC 50 GSX:
- Можливість спалювання великих шматків деревини.
- Великий бункер для палива — тривалий час горіння.
- Високий ККД — залежно від типу 81-89% — первинне та вторинне повітря підігрівається до високої температури.
- Екологічне спалювання — згідно з CSN EN 303-5 належить до 3 класу.
- Витяжний вентилятор — безпосильний збір золи, якісна без диму.
- Контур охолодження для запобігання перенагріванню — без ризику пошкодження котла Atmos.
- Автоматичне вимкнення котла після догоряння палива — термостат для димових газів.
- Зручний збір золи — велика керамічна камера згоряння для золи (у дерева збираємо один раз на тиждень, біля вугілля — один раз на день).
- Котел без трубної дошки — простіше очищення.
- Невеликі розміри та мала вага.
- Висока якість.
Схема котла Atmos DC 50 GSX

1. Корпус котла
2. Дверцята для підкладання палива
3. Дверцята піддувала
4. Вентилятор — нагнітальний, витяжний (S)
5. Вогнетривка фасонна частина — сопло
6. Панель керування
7. Запобіжний термостат
8. Регулювальна заслінка
9. Фасонна частина — блок топки — GS
10. Фасонна частина — GS — сферичний простір L+P
11. Ущільнення — сопла
12. Фасонна частина — півмісяць
13. Заслінка для затаплювання
14. Вогнетривка заслінка — GS — задня сторона сферичної простори
15. Кришка для чищення
16. Діафрагма
17. Тяга заслінки для затаплювання
18. Термометр
19. Діафрагма топки
20. Вимикач
21. Регулятор потужності — Honeywell FR124
22. Петля охолодження
23. Термостат вентилятора
24. Наповнювач у дверцятах — Sibral
25. Ущільнення на дверцятах — шнур 18x18
26. Термостат топкових газів
Габарити котла Atmos DC 50 GSX
| DC 50 GSX | DC 70 GSX | |
| A | 1563 | 1686 |
| B | 1042 | 1068 |
| C | 678 | 678 |
| D | 997 | 1086 |
| E | 150 (152) | 180 |
| F | 70 | 58 |
| G | 184 | 184 |
| H | 1287 | 1407 |
| CH | 256 | 256 |
| I | 256 | 256 |
| J | 2" | 2" |
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Ед. изм. | DC 50 GSX | DC 70 GSX |
| Диапазон мощности | кВт | 49 | 70 |
| Необхідна тяга димової труби | Па | 25 | 30 |
| Вага котла | кг | 538 | 571 |
| Об'єм води | л | 120 | 132 |
| Об'єм завантажувальної камери | дм3 | 210 | 210 |
| Максимальна довжина поліней | мм | 530 | 530 |
| Витрата впродовж опалювального сезону | 50 | 70 | |
| Передасне паливо | Сухе дерево з теплотворністю 5 — 18 МДж/кг, діаметр 70 — 150 мм, вологість 12 — 20% | ||
| Мінімальна температура води, що повертається | 65 °C | ||
| Величини віддачі (ККД) у повному діапазоні потужності | 81 — 89% — залежно від типу котла | ||
| Клас котла CSN EN 303-5 | 3 | ||
| Основні | |
|---|---|
| Об'єм камери згоряння | 210 л |
| Стан | Новий |
| Витрата твердого палива | 14 кг/год |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Тип котла | Піролізний |
| Площа обігріву | 500 кв.м |
| Теплоносій | Вода |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Вага | 538 кг |
| Регулювання потужності, від | 10 % |
| Регулювання потужності, до | 90 % |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 120 л |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Овес |
| Колір | Синій |
| Виробник | Atmos |
| Об'єм бункера для палива | 0.21 куб. м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина димоходу | 160 |
| Довжина димаря | 160 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Висота | 1558 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Глибина | 1042 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Дисплей | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Частота | 50 Гц |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.7 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1.8 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина, мм | 678 |
| Діаметр димоходу, мм | 160 |
| Глибина, мм | 1042 |
| Робота на одному завантаженні палива, годин | 10 |
| Вид пального | дрова, брикети |
| Тип автоматики | електронна із вентилятором |
| Опалювальна площа, кв. м. | 500 |
| Висота, мм | 1558 |
| Вага, кг | 538 |
| Група | Піролізні котли |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 89 |
| Потужність номінальна(кВт) | 50 кВт |
- Ціна: 213 880 ₴





