Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Котел піролізний Atmos DC 70 S»
Котли Atmos — це якість, втілена в сучасні технології, що дає змогу неабияк заощаджувати час і витрати за опаленням вашого житла.
Піролізний котел Atmos DC 70 S сконструйований для спалювання деревини на принципі генераторної газифікації із застосуванням відсмоктувального вентилятора, який видаляє з котла Atmos DC 70 S продукти згоряння або вганяє в котел повітря. Корпус котла Atmos DC 70 S виготовлений зі зварних сталевих листів завтовшки 3-8 мм, який обладнаний у нижній частині жаростійким патрубком із поздовжнім отвором для проходу продуктів згоряння й газів. Простір згоряння, яке міститься під насипною частиною, викладено керамічними блоками. У задній частині корпусу котла Atmos DC 70 S розміщений вертикальний канал для продуктів згоряння, обладнаний у верхній частині клапаном для розтоплення. У верхній частині каналу для продуктів згоряння міститься патрубок для приєднання до димоходу.
Конструкція піролізного котла Atmos DC 70 S — котел складається з двох, розміщених один над одним, камер, верхня камера призначена для запасу палива, у нижній камері відбувається спалювання й міститься попільник. Між ними поміщається сопло для газифікації деревини, яке сприяє досконалій газифікації та повному згорянню палива.
Переваги котла Atmos DC 70 S:
- Можливість спалювання великих шматків деревини.
- Великий бункер для палива — тривалий час горіння.
- Високий ККД — залежно від типу 81-89% — первинне та вторинне повітря підігрівається до високої температури.
- Екологічне спалювання — котел Atmos DC 70 S згідно з CSN EN 303-5 належить до 3 класу.
- Витяжний вентилятор — безпосильний збір золи, якісна без диму.
- Контур охолодження для запобігання перенагріванню — без ризику пошкодження котла Atmos.
- Автоматичне вимкнення котла Atmos DC 70 S після догоряння палива — термостат для димових газів.
- Зручний збір золи — велика керамічна камера згоряння для золи (у дерева збираємо один раз на тиждень, біля вугілля — один раз на день).
- Котел Atmos DC 70 S без трубної дошки — простіше очищення.
- Невеликі розміри та мала вага.
- Висока якість.
Схема котла Atmos DC 70 S

1. Корпус котла
2. Дверцята для підкладання палива
3. Дверцята піддувала
4. Вентилятор — нагнітальний, витяжний (S)
5. Вогнетривка фасонна частина — сопло
6. Панель керування
7. Запобіжний термостат
8. Регулювальна заслінка
9. Фасонна частина — блок топки — GS
10. Фасонна частина — GS — сферичний простір L + P
11. Ущільнення — сопла
12. Фасонна частина — півмісяць
13. Заслінка для затаплювання
14. Вогнетривка заслінка — GS — задня сторона сферичної простори
15. Кришка для чищення
16. Діафрагма
17. Тяга заслінки для затаплювання
18. Термометр
19. Діафрагма топки
20. Вимикач
21. Регулятор потужності — Honeywell FR124
22. Петля охолодження
23. Термостат вентилятора
24. Наповнювач у дверцятах — Sibral
25. Ущільнення на дверцятах — шнур 18x18
26. Термостат топкових газів
Технічні характеристики
| Найменування параметрів | Ед. изм. | DC 25 S | DC 32 S | DC 50 S | DC 70 S |
| Висота котла | мм | 1185 | 1260 | 1260 | 1399 |
| Ширина котла | мм | 595 | 678 | 678 | 678 |
| Глибина котла | мм | 959 | 959 | 1160 | 1160 |
| Вага котла | кг | 326 | 366 | 433 | 515 |
| Ступінь захисту ел. частини | ИП | 20 | |||
| Електрична споживана потужність | Вт | 50 | 50 | 50 | 50 |
| КПД котла | % | 80-89 | |||
| Клас котла | 3 | ||||
| Температура топкових газів за номінальної потужності | °С | 225 | 230 | 255 | 260 |
| Вагова витрата топкових газів за номінальної потужності | кг/с | 0,015 | 0,02 | 0,025 | 0,035 |
| Передасне паливо | суха деревина з теплотою згоряння 15-17 МДж кг. вміст води N0 12% — макс. 20% | ||||
| Середнє споживання палива | кг/год | 6 | 7 | 13 | 18 |
| На опалювальний сезон | 1 кВт = 1 метр простору | ||||
| Макс, довжина поліній | мм | 530 | 530 | 730 | 730 |
| Час горіння за номінальної потужності | час | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Об'єм води в котлі | л | 58 | 80 | 89 | 93 |
| Гідравлічні втрати котла | мбар | 0,21 | 0,2 | 0,22 | 0,25 |
| Мінімальний об'єм буферної ємності | л | 500 | 500 | 750 | 1000 |
| Напруга електроживлення | В/Гц | 230/50 | |||
Передана мінімальна температура поворотної води під час роботи 65 °C Передана робоча температура котла 80-90 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atmos |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність номінальна | 70 кВт |
| Види твердого палива | Солома, Дрова, Тріска, Тирса, Пелети, Брикети, Кора, Овес |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Витрата твердого палива | 18 кг/год |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 180 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Вага | 515 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість завантажень палива в добу | 3 раз/добу |
| Об'єм води в котлі | 93 л |
| Регулювання потужності, від | 10 % |
| Регулювання потужності, до | 90 % |
| Об'єм бункера для палива | 0.18 куб. м |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Синій |
| Тип котла | Піролізний |
| Площа обігріву | 700 кв.м |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.7 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 1.8 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 60 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1399 мм |
| Ширина | 678 мм |
| Глибина | 1160 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Форма димаря | Кругла |
| Довжина димаря | 180 мм |
| Ширина димоходу | 180 |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Дисплей | Так |
| Охолоджуючий контур | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | дрова, брикети |
| Ширина, мм | 678 |
| Діаметр димоходу, мм | 180 |
| Глибина, мм | 1160 |
| Вага, кг | 515 |
| Опалювальна площа, кв. м. | 700 |
| Висота, мм | 1399 |
| Робота на одному завантаженні палива, годин | 10 |
| Тип автоматики | електронна із вентилятором |
| Потужність номінальна(кВт) | 70 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії(%) | 89 |
| Група | Піролізні котли |
- Ціна: 274 620 ₴







