
Піскоструменева камера MAST MSC1000FD+2DC15 (передні дверцята)
130 730 ₴
- В наявності
- Код: MSC1000FD+2DC15
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Авіаційні характеристики | 400-1000 л/хв |
| Вага | 240 кг |
| Зовнішні розміри камери під час збирання, LxWxH (без фільтра DC15) | 1200x990x750 мм |
| Вихід з аспірації | 64/90 мм |
| Напруга | 220-240 В/ 50 Гц В |
| Робоча зона | 1200x990x750 мм |
| Робочий тиск | 0,85 МПа |
| Світлодіодне освітлення | 12V / 30W |
| Швидкість потоку повітря | 1,2-1,5 м3/хв |
| Оглядове вікно | 58x27 см |
| З'єднання зі стисненим повітрям | 1/4" |
| Транспортні розміри | 132x101x117/ 61x30,5x31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 730 ₴









