
Штабелер Cormak Q15E25 (електричний привід та підйом)
205 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: Q15E25
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 12 V 75 Ah (2 штуки) |
| Вага | 460 кг |
| Висота вил | знижено — 85 мм |
| Висота підіймальнішої сили | 2500 мм |
| Висота піднятої щогли | 2950 мм |
| Довжина корка | 1150 мм |
| Люмен | 30 мм |
| Потужність приводного двигуна | 0,75 кВт |
| Загальні розміри (LxWxH) | WxD — 790x1800 мм |
| Радіус повороту | 1390 мм |
| Швидкість водіння з навантаженням і без нього | 3,5/4,0 км/год |
| Швидкість підіймальної сили з навантаженням і без неї | 100/200 мм/с |
| Зниження швидкості | с/без навантаження — 120/100 мм/с |
| Тип службового гальма | Електромагнітний |
| Тяга підіймальних двигунів | 2,2 кВт |
| Ширина вилки | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 590 ₴





