
Гвинтовий компресор 16 Бар Mast LZN-30 COMBO inverter (осушувач + ресивер 500 л)
344 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: LZN-30
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 690 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантувати | 12 місяців |
| Тиск | 16 Bar |
| Напруга | 400 В В |
| Загальні розміри (LxWxH) | 1850x860x1855 мм |
| Продуктивність | 2200 л/хв |
| Зв'язок | G3/4" |
| Сила | 22 кВт |
| Температура навколишнього середовища | 一5 ~ +45 °C |
| Тип приводу | Пояс |
| Рівень шуму | 66±2 дБ(A) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344 150 ₴










