
Гвинтовий компресор Mast GBE-7 inverter
127 150 ₴
- В наявності
- Код: GBE-7
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST KOMPRESSOREN |
| Вага | 300 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість мастила в картері | 3,4 л |
| Авіаційні характеристики | 720 л/хв |
| Тиск | 10 Bar |
| Клас захисту | IP65 |
| Напруга | 400 В В |
| Загальні розміри (LxWxH) | 620x680x1705 мм |
| Об'єм приймача | 130 л |
| Нарізне з'єднання | 1/2" |
| Сила | 5,5 кВт |
| Тип двигуна | на олійних постійних магнітах |
| Рівень шуму | 64 ±2 дБ(A) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 150 ₴










