
Ніж розкладний 116 мм (колодка композит G10) SIGMA (4375761)
909 ₴
- В наявності
- Код: SIG-4375761
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4375761 |
| Базова одиниця | шт |
| Довжина клинка, мм | 89 мм |
| Довжина, мм | 116 мм |
| Марка сталі | 7Cr17MoV |
| Маса брутто, кг | 0.156 кг |
| Матеріал корпусу | Високоякісний композитний матеріал G10 |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Твердість | 56-58 HRC |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Довжина клинка, мм | 2.6 мм |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина леза, мм | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴








