
Кутовий диван Флорида
від 63 800 ₴
- Під замовлення
- Код: ED-1547
Відправка з 12 травня 2026+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У розпродажі представлений кутовий диван Флорида.
Тканина, колір: "Mercis Chantal 34 (Frocca)".
Комплектація: оттоман (шезлонг з нішею для речей), фиксирующаяся під кутом 45 градусів і розкладний механізм для сну Дельфін.
Перед замовленням, будь ласка, уточніть всі ваші деталі у наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comforto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 92 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 171 см |
| Довжина дивана | 224 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 63 800 ₴






