
Кутовий диван Флорида
від 77 088 ₴
- Під замовлення
- Код: ED-1529
Відправка з 12 травня 2026+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Київстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Міський
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутовий диван Флорида в тканини. Комплектація: розкладний механізм "Дельфін", оттоман (шезлонг), один підлокітник з коробом, другий з підйомним механізмом.
Колір, тканина: "Мілтон Фарготекс"
Точний колір, габарити і реальні фото дивана, будь ласка, уточнюйте у наших менеджерів перед замовленням.
Дана ціна застосовна тільки до цього товару в конкретній оббивці, кольору і комплектації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comforto |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Механізм трансформації спального місця | Дельфін |
| Наявність спального місця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | модульний |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 92 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивана | 171 см |
| Довжина дивана | 254 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 77 088 ₴









