Подарок

Газовая колонка Roda JSD20-T1
9 699 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: TF-31679
Отправка с 14 мая 2026+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 10 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Газовая колонка Roda JSD20-T1»
Водонагрівач проточного типу від надійного виробника. Функціонує на природному газі. Встановлюється в будинках і квартирах, в яких є водопровід, і забезпечує гарячу воду для побутових потреб
Röda - найбільша німецька компанія з виробництва опалювального, кліматичного і вентиляційного устаткування. Вся продукція Roda виготовляється з дотриманням європейських стандартів якості. Заводи концерну є в багатьох країнах світу.
На сьогоднішній день асортимент продукції "Рода" включає газові, електричні та твердопаливні котли, бойлери, проточні водонагрівачі, сталеві, алюмінієві і біметалічні радіатори, вентиляційне обладнання.
Девіз цього бренду «Безпека понад усе!» та висока якість виконання завоювали довіру мільйонів покупців.
Цей виріб запатентований і виготовляється тільки на авторизованих заводах Рода в Китаї.
Девіз цього бренду «Безпека понад усе!» та висока якість виконання завоювали довіру мільйонів покупців.
Цей виріб запатентований і виготовляється тільки на авторизованих заводах Рода в Китаї.
Компактний водонагрівач з класичним дизайном легко забезпечить нагрітою водою санвузол і кухню. "Турбо" модель на механічному управлінні, із закритою камерою горіння, куди повітря нагнітається за допомогою вбудованого вентилятора. Димохід в даному випадку коаксіальний (в трубу більшого діаметра поміщена труба меншого перетину; внутрішня трубка призначена для відводу газів, простір між трубами призначений для подавання повітряної маси до топки). Живиться від електричної мережі 220 В.

Переваги Roda JSD20-Т1
Знижена витрата газу за рахунок вдосконаленої продуманій конструкції
Електричний розпал та контроль полум'я
Мідний теплообмінник і високоміцна нержавіюча сталь корпусу
Інноваційна система контролю за видаленням диму - ризик проникнення газів в приміщення зведений до нуля
Високоякісні чутливі датчики (в тому числі контролю тяги)
Цифровий дисплей з індикацією температури води і код блокування
Роздільні ручки регуляції потужності і температури
Коаксіальний димохід в комплекті
Водяний блок не вибагливий - функціонує на паливі низької якості
Адаптований для наших інженерних мереж - працює при низькому тиску
Офіційна Гарантія та сервісне обслуговування
Roda JSD20-Т1 допоможе Вам легко і економно отримувати гарячу воду бажаної температури в будь-якій кількості!
Відео-огляд газових водонагрівачів Roda
Принцип дії
З трубопроводу до теплообміннику (він же є і резервуаром) подається холодна вода. При розпаленні колонки пальник, розташований під теплообмінником, нагріває рідину.
Особливості конструкції
Полум'я в запальному пальнику займається тільки при відкритті крана гарячої води, а в решту часу колонка знаходжу в режимі «очікування». Це практично і економно
Запобіжний клапан при перевищенні тиску понад 10 МПа виконує скидання рідини/пара, щоб уникнути пошкоджень
Датчик контролю подачі газу вимикає прилад при відсутності палива
Пристрій контролю тяги відключить колонку в разі, якщо тяга в димовідвідному каналі недостатня. Знижений час аварійного відключення з 60 до 30 секунд (це кращий показник серед приладів того ж класу)
При перегріванні теплообмінника понад 80°С обмежувач температури тимчасово призупинить роботу приладу
Водний фільтр на трубі подачі захищає від засмічення
Захисне покриття теплообмінника запобігає корозії і зносу металу навіть при активній експлуатації
Вбудована система захисту від горіння без рідини розмикає/вимикає контакти газового клапана
Захист від замерзання - при охолодженні теплообмінника нижче +5°С автоматично включаються керамічні нагрівачі, що нагрівають воду в трубках змійовика
Наші спеціалісти в будь-який час проконсультують Вас і допоможуть купити газову колонку від надійного виробника
Технічні характеристики

Як обрати газову колонку?
Тип "турбо" або димохідний.
Колонка з турбіною відрізняється розрядженням в топці, яке створює витяжний вентилятор (димосос), пов'язаний з автоматикою газового клапана. Така конструкція вимагає використання подвійної труби для відводу продуктів згоряння (коаксіальний димохід) і працює з ледь чутним шумом.
Атмосферна (димохідна) колонка функціонує на природному припливі повітря в приміщення (звичайний димар).
Потужність моделі.
Виражається в кіловатах або в літрах за 1 хвилину. Наприклад, продуктивність 10 л/хв означає, що за 60 сек. користувач отримає вказану кількість води, нагрітої з 15°С (температура у водопроводі) до 40°С (оптимальна для контакту зі шкірою людини).
Якість теплообмінника.
Кращий змійовик - мідний. Це загально відома аксіона.
Бренд (марка).
Моделі іменитих виробників вже перевірені часом і відмінно зарекомендували себе. Тому доцільно звернути увагу саме на них. Складська программа запасних частин закладена на 10 років наперед.
Система захисту та безпеки.
Наявність датчиків тяги, захисту від перегрівання, від «сухого» ходу та ін.
Гарантійний термін 18 місяців!
Надійні виробники опалювальної техніки дають тривалу гарантію, так як впевнені в якості своєї продукції.
Тип розпалювання.
З електронним розпалом від мережі 220 В. Для цього в конструкції є кабель, який потрібно підключити до напруги. Натиснувши на кнопку, користувач активізує запальник.
П'єзо. Цей розпалювач після натискання функціонує безперервно, при відкритті крана він миттєво подає сигнал на пальник і водонагрівач гріє воду.
Розпал від батарейки. Як тільки розпочато користування водою, прилад запускається. При закритті крана колонка самостійно вимикається. В цьому випадку розетка не потрібна.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roda |
| Страна производитель | Китай |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Газовый |
| Мощность номинальная | 20 кВт |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Вес | 12.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Материал теплообменника | Медь |
| Производительность | 10 литр/мин |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Тип топки | Закрытая |
| Виды газового топлива | Природный, Сжиженный |
| Потребление природного газа | 2.3 куб. м/час |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 515 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Диаметр дымохода | 90 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Дисплей | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Минимальное давление воды | 0.3 бар |
| Максимальное давление воды | 8 бар |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Датчик перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина, мм | 330 |
| Глубина, мм | 140 |
| Вес, кг | 12,5 |
| Высота, мм | 515 |
| Тип розжига | электро |
| Производительность, л/мин | 10 |
| Мощность номинальная(кВт) | 20 кВт |
| Группа | Газовые колонки |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 9 699 ₴



