
Хомут нейлон 3.6×300мм 100шт (белый) SIGMA (2501151)
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: SIG-2501151
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2501151 |
| Базова одиниця | уп |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Діаметр, мм | 3-80 мм |
| Кількість, од | 100 |
| Материал | нейлон 6.6, без вмісту галогенів |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Особенности | Вогнестійкість згідно UL94V2 - самозатухаючий. Замковий механізм одностороннього ходу, нероз'ємний |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Размер | D - 3.6, L - 300, Ø - 3-80 мм |
| Сила розриву | 18 |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина, мм | 3.6 мм |
Информация для заказа
- Цена: 65 ₴

