
Згін-американка кутовий нікель 3/4" Evo 18/72
185,63 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00000013508
+380 (50) 416-38-20
МТС- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Згін-американка кутовий нікель 3/4". Згін прямий американка ASCO - різновид трубопровідної арматури, яка призначена для з'єднання між собою металевих і металопластикових труб (з внутрішнім і зовнішнім різьбленням відповідного діаметра). Застосовується у випадку, якщо трубопровід при монтажі повинен бути нерухомим: наприклад, коли ні труби, ні сам згін повертати не дозволяє особливість простору. Прямий згін обладнаний двома накидними гайками, за допомогою яких фітинг і з'єднується з трубами. Це полегшує процес монтажу трубопроводу і дозволяє регулювати силу з'єднання. Прямий згін виготовлений з латуні з гальванічним покриттям і може використовуватися в трубопроводах, по яких проходить вода, газ чи будь-яке рідке неагресивне речовина. Завдяки міцній різьбі, готову систему згодом можна розбирати і збирати знову, не боячись, що якість трубопроводу від цього постраждає. Покриття – нікель. Країна виробник: Туреччина.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ASCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 0,1940 |
| Вид фітинга | З'єднувальний |
| Клас товару | Стандарт |
| Страна | Турция |
| Материал изделия | Латунь |
| Назначение | Вода |
| Розмір згону | 3/4" |
| Розмір різьби, дюйм | 3/4" |
| Тип покрытия | Нікель |
| Тип фітинга | З'єднання-американка |
| Давление | 40 bar |
| Торгова марка | ASCO armatura |
Информация для заказа
- Цена: 185,63 ₴

