
Твердотопливный котел Paskal SL 15-75 кВт Сталь 6 мм
от 33 350 ₴
- В наличии
- Код: ТБГК-0020266
- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Твердотопливный котел Paskal SL 15-75 кВт Сталь 6 мм»
Даний твердопаливний котел тривалого горіння потужністю від 15 до 75 кВт призначений для обігріву та гарячого водопостачання приватних будинків і будівель з автономним опалювальним контуром (природна і примусова циркуляція теплоносія). Забезпечує нагрівання повітря в приміщеннях площею 50-750 м.кв.
Новинка 2019 року від заводу Паскаль - ефективний, інноваційний, з більш точним регулюванням температури! Паливо: дрова, торф, вугілля, брикети.
Серія SL включає в себе котли на механічному управлінні з ручним завантаженням потужністю від 15 до 75 кВт. Конструкція виконана з сталі товщиною 6 мм, чавунні колосники, збільшений шар теплоізоляції зовні під металевим кожухом. ККД приладу - 80%. Дані обігрівачі компактні, ергономічні і зручні у використанні.
КОТЛИ ОПАЛЕННЯ "Paskal SL" – ЦЕ ІНОВАЦІЙНЕ, ЯКІСНЕ ТА ЕКОНОМНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБІГРІВУ ПРИМІЩЕНЬ ДРОВАМИ ТА ВУГІЛЛЯМ!
Енергонезалежний режим
Інтенсивність горіння регулює повітряна заслінка на дверцятах зольника. Для більш точного регулювання температури і ще більш ефективної роботи котла потрібно встановити механічний регулятор тяги.
Автоматичний режим
Підключення електронного керуючого блоку і нагнітальної турбіни для наддуву повітря (входять в комплектацію) забезпечить стабільну продуктивність і підвищить ефективність роботи. При підключенні електронної автоматики Ви зможете економити паливо до 25%. За рахунок автоматичної плавної модуляції потужності роботи (тобто коли немає ривків, надмірно інтенсивного або слабкого горіння, завихрень у димарі завдяки регулятору з турбіною) співвідношення витрата палива / тепловіддача буде найбільш оптимальним. Для порівняння: зазвичай на один сезон для невеликого приватного будинку потрібно 10-13 кубометрів дров, а при включеному котловому блоці споживається лише 7-8 м.куб.

Переваги опалювальних котлів Paskal SL

Незалежний - при необхідності функціонує без електрики (бажано встановити механічний регулятор тяги)
Містка топка - тривалість згоряння 1 закладки дров до 24 годин!
Універсальний - можна використовувати тирсу, деревні відходи, брикети, дрова, вугілля та ін.)
Конвективний теплообмінник з 2-ма полицями
Топка і теплообмінна частина виконані з котлової жароміцної сталі завтовшки 5 мм
Вмонтований електронний термометр
Форсунки для подачі вторинного повітря
Двоходовий принцип димовідведення
Заводський зовнішній металевий кожух зі збільшеним шаром теплоізоляції
Офіційна гарантія Виробника

Конструктивні особливості Paskal SL
Конструкція даного обігрівального приладу надійна і герметична, з мінімальним ризиком прогорання металу або протікання
Принцип дії - "верхнє" горіння: котел підпалюють через завантажувальні дверцята, при цьому горить верхній шар палива, в нижніх шарах (якщо топка завантажена повністю) немає інтенсивного горіння
Теплообмінник двоходовий, виконаний з декількох секцій, це забезпечує відмінне зіткнення змійовика з теплоносієм - ефективно передає тепло.
Фронтальні дверцята для завантаження палива забезпечують підвищений комфорт при експлуатації
Топка великого розміру дозволяє помістити в котел багато палива. Теплообмінник складається з водяної перегородки і «сорочки». Вся топкова частина виконана з котельної жаростійкої легованої сталі товщиною 6 мм; водяна «сорочка» розташована по всьому корпусу, підтримуючи високу ефективність і продуктивність
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PASCAL |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 15 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Регулирование мощности, от | 5 % |
| Регулирование мощности, до | 100 % |
| Тип котла | Длительного горения |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Щепа, Опилки, Брикеты |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Коэффициент полезного действия | 80 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Открытая |
| Объем камеры сгорания | 66 л |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Объем воды в котле | 62 л |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 3 шт |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 180 град. |
| Площадь обогрева | 150 кв.м |
| Цвет | Красный |
| Вес | 230 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 55 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глубина | 930 мм |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Форма дымохода | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Охлаждающий контур | Да |
| Дисплей | Да |
| Сжигания топлива на колосниковой решетке | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Сжигание топлива на охлаждающих колосниках | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Подключение к дымоходу | Заднее |
| Назначение печи | Отопительная |
| Номинальная мощность | 15 |
| Материал топки | Сталь |
| Расположение печи | Отдельно стоящее |
| Толщина материала топки | 6 мм |
| Количество секций | 2 |
- Цена: от 33 350 ₴










