
Аккумулирующая емкость KHT EA-01-1500 л WERME (Теплоакумулятор, Буферная ёмкость ВЕРМЕ) Без теплоизоляции
47 780 ₴
- В наличии
- Код: ТБГК-510104
- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
Бак со встроенным нижним теплообменником из черной стали.
— Аккумуляционные баки изготовлены из черной стали, без внутреннего покрытия.
— Термоизоляция выполнена из мягкого пенополиуретана толщиной 60/100 мм.
— Обшивка изготовлена из искусственной кожи (дерматина). Все входящие патрубки имеют внутреннюю резьбу.
— Дистанции от уровня пола до выводных патрубков (далее высоты) и их диаметры одинаковы для всех серий баков и отличаются только в зависимости от варианта исполнения (объема).
Баки серии ЕА предназначены для работы в системах отопления и кондиционирования. Представляют собой закрытые сосуды, которые могут работать под избыточным давлением внутренней жидкости-теплоносителя до 0,3 МПа, изготовленные из черной стали без внутреннего покрытия. Баки серии ЕА могут быть изготовлены в четырех вариантах - модели: ЕА-00, ЕА-10, ЕА-01, ЕА-11. В зависимости от модели, баки комплектуются одним или двумя встроенными теплообменниками из черной стали.
Якщо Ви вирішили купити бак теплоаккумулятора Верме (Україна), то однозначно товар задовольнить основним запитам: якістю, довговічністю і ефективністю.
Дані акумулятори призначені для роботи в опалювальній автономній системі житла і будівель в парі з твердопаливним, газовим або електричним котлом, сонячним колектором, тепловим насосом.
Що таке акумулюючий резервуар і навіщо він потрібен?
Це ємність для води, яка збирає в себе надлишки тепла в денний час (або інший час, коли котел опалення не працює або включений на мінімальний режим). Такі накопичувальні резервуари з бачком для ГВП або змійовиком (одним або двома) повністю замінюють собою нагрівальний бойлер.
І теплоакумулятор, і водонагрівач непрямого нагріву мають приблизно однакову вартість, але різниця їх в тому, що перший, крім «приготування» підігрітої води, виконує ще безліч інших додаткових завдань для системи опалення, а бойлер виконує лише 1 функцію (гріє воду).
Переваги використання буферних ємностей WERME в парі із твердопаливним котлом

Збільшує ККД роботи системи опалення
Виконує підігрів води для побутових потреб
Економить витрати на енергоносій (тверде паливо, газ, електроенергія) до 25-30%
Збільшує термін експлуатації всіх опалювальних приладів (в кілька разів)
Запобігає перевантаженню котла (робота в максимальному режимі або в «холостому» режимі)
Накопичує теплову енергію і надалі віддає її в контур опалення
Об'єднує в одну систему різні джерела і прилади-споживачі тепла
Вирівнює температуру в контурі обігріву - якщо котел не встигає «дати» задану температуру, то нагріта вода буде автоматичним способом подаватися з буферної ємності і навпаки - зайва теплота (коли контур опалення вже прогрітий досить) буде відправлятися до «буфера» і накопичуватися там
У парі з електричним котлом установка бака-накопичувача має наступний сенс: котел працює в нічний час на вигідному нічному тарифі, а вдень «буфер» забезпечує безперебійну теплоподачу до контуру обігріву
Переваги теплоакумулятора важко переоцінити, настільки цей, на перший погляд трохи громіздкий прилад, виключно корисний для системи обігріву осель і будівель.
Плюси буферних резервуарів "WERME"
Унікальне покриття проти корозії (на внутрішніх стінках)
Триступеневий контроль якості і випробувальна передпродажна перевірка
Збільшує термін придатності обладнання
Знижує накопичення відкладень на стінках котельного обладнання та димоходного каналу
Виконує функції гідрострілки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Werma |
| Страна производитель | Украина |
| Материал бака-аккумулятора | Углеродистая сталь |
| Максимальное давление теплообменника | 3 бар |
| Максимальная температура теплоносителя в баке | 100 град. |
| Вес | 60 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Способ установки | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр (без изоляции) | 500 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество змеевиков | Нижний теплообменник |
| Теплоизоляция | Без теплоизоляции |
| ГВС | Нет |
| Группа | Аккумулирующие ёмкости |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Цвет | Красный |
| Расположение бака | Вертикальное (с ножками) |
| Объем бака | 1500 |
| Максимальная температура в баке | 300 |
- Цена: 47 780 ₴











