
Аккумулирующий бак BakiLux АБН-2-3500і л (Теплоакумулятор, Буферная ёмкость БакиЛюкс) Без теплоизоляции
94 200 ₴
- В наличии
- Код: ТБГК-430209
- +380 (67) 530-83-91Киевстар
- +380 (63) 437-67-61Лайф
- +380 (44) 338-58-89Городской
Виробником даного теплоаккумулятора є українське підприємство BakiLux. Засноване воно було в 2003 році, що говорить про накопичений досвід у виробництві обладнання.
Баки зі змійовиком з нержавіючої сталі для гарячого водопостачання, та нижнім змійовиком з нержавіючої сталі для підключення сонячних колекторів
Модель АБН :бойлер ГВП
Баки з вбудованим верхнім змійовиком з нержавіючої сталі , головне призначення якого – приготування гарячої води для господарських потреб. Може застосовуватись з різними джерелами теплової енергії, зокрема : твердопаливні котли, електрокотли, сонячні колетори, теплові насоси, тощо.В традиційних системах з газовими котлами виконує функцію бойлера ГВП. Висока потужність змійовика з гофрованої нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 0.3 мм дає змогу одночасно забезпечувати від 6 до 18 точок підключення ГВП . Додатково баки можуть комплектуватися нижнім змійовиком.
Особливості :
-можливість підключення до різних джерел енергії
-діаметр нержавіючого теплообмінника : 25мм
-баки виготовляються об”ємом від 350 до 3500 літрів, що дозволяє забезпечувати ГВП від невеликих до потужних споживачів.
-виконують функцію бойлера ГВП
-система нагріву гарячої води “fresh” унеможливлює розвиток небезпечних бактерій
– завдяки відсутності магнієвого аноду, воду з системи ГВП можна вживати в їжу.
-відсутність накипу зі сторони підігріву гарячої води, завдяки застосуванню теплообмінника виготовленого із гофрованої труби. При різких температурних коливаннях накип сколюється зі стінок теплообмінника.
-надійна ізоляція з пінополіуретану товщиною 100мм забезпечує незначні статичні втрати тепла
-може комплектуватися ТЕН
-може бути використаним у відкритій чи замкнутій системі
-вбудований нижній змійовик для підключення сонячних колекторів.
Якщо Ви вирішили купити бак теплоаккумулятора Бакілюкс (Україна), то однозначно товар задовольнить основним запитам: якістю, довговічністю і ефективністю.
Дані акумулятори призначені для роботи в опалювальній автономній системі житла і будівель в парі з твердопаливним, газовим або електричним котлом, сонячним колектором, тепловим насосом.
Що таке акумулюючий резервуар і навіщо він потрібен?
Це ємність для води, яка збирає в себе надлишки тепла в денний час (або інший час, коли котел опалення не працює або включений на мінімальний режим). Такі накопичувальні резервуари з бачком для ГВП або змійовиком (одним або двома) повністю замінюють собою нагрівальний бойлер.
І теплоакумулятор, і водонагрівач непрямого нагріву мають приблизно однакову вартість, але різниця їх в тому, що перший, крім «приготування» підігрітої води, виконує ще безліч інших додаткових завдань для системи опалення, а бойлер виконує лише 1 функцію (гріє воду).
Переваги використання буферних ємностей BakiLux в парі із твердопаливним котлом

Збільшує ККД роботи системи опалення
Виконує підігрів води для побутових потреб
Економить витрати на енергоносій (тверде паливо, газ, електроенергія) до 25-30%
Збільшує термін експлуатації всіх опалювальних приладів (в кілька разів)
Запобігає перевантаженню котла (робота в максимальному режимі або в «холостому» режимі)
Накопичує теплову енергію і надалі віддає її в контур опалення
Об'єднує в одну систему різні джерела і прилади-споживачі тепла
Вирівнює температуру в контурі обігріву - якщо котел не встигає «дати» задану температуру, то нагріта вода буде автоматичним способом подаватися з буферної ємності і навпаки - зайва теплота (коли контур опалення вже прогрітий досить) буде відправлятися до «буфера» і накопичуватися там
У парі з електричним котлом установка бака-накопичувача має наступний сенс: котел працює в нічний час на вигідному нічному тарифі, а вдень «буфер» забезпечує безперебійну теплоподачу до контуру обігріву
Переваги теплоакумулятора важко переоцінити, настільки цей, на перший погляд трохи громіздкий прилад, виключно корисний для системи обігріву осель і будівель.
Плюси буферних резервуарів "BakiLux"
Унікальне покриття проти корозії (на внутрішніх стінках)
Триступеневий контроль якості і випробувальна передпродажна перевірка
Збільшує термін придатності обладнання
Знижує накопичення відкладень на стінках котельного обладнання та димоходного каналу
Виконує функції гідрострілки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BakiLux |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 60 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальная температура теплоносителя в баке | 100 град. |
| Максимальное давление теплообменника | 3 бар |
| Материал бака-аккумулятора | Углеродистая сталь |
| Способ установки | Напольный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1500 мм |
| Диаметр (без изоляции) | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество змеевиков | Два теплообменника |
| Теплоизоляция | Без теплоизоляции |
| ГВС | Нет |
| Группа | Аккумулирующие ёмкости |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Цвет | Красный |
| Расположение бака | Вертикальное (с ножками) |
| Объем бака | 3500 |
| Максимальная температура в баке | 300 |
- Цена: 94 200 ₴













